Dzień Otwarty Uniwersytetu Pedagogicznego

Drodzy Maturzyści,
już 19 marca o godzinie 9.00-14.00 przy ul.  ul. Podchorążych 2, budynek główny Uniwersytetu Pedagogicznego otwieramy dla Was nasze drzwi. Przed Wami szereg atrakcji – zaskakujące prezentacje, zajmujące warsztaty i interesujące wykłady, zwiedzanie Uczelni (sal oraz laboratoriów), a także spotkania z kadrą dydaktyczną i studentami.

Przygotowaliśmy dla Was również punkty informacyjne, w których w przyjaznej atmosferze będziecie mogli porozmawiać o możliwościach, które daje Uniwersytet Pedagogiczny, skorzystać z pomocy doradców zawodowych oraz poznać naszą ofertę edukacyjną.

Imprezę rozkręcać będzie Radio Spektrum.

Spotkajmy się na Uniwersytecie Pedagogicznym.

Dzień Otwarty w internecie

Już dziś natomiast możecie dołączyć do wydarzenia na portalu społecznościowym Facebook.

Tych z Was, którzy nie mogą 19 marca odwiedzić nas na Uniwersytecie Pedagogicznym zachęcamy natomiast do dołączenia do naszej grupy na portalu społecznościowym Facebook UP: rekrutacja. Będziemy tam odpowiadać na nurtujące Was pytania.