Instytut Nauk o Bezpieczeństwie na Dniach Otwartych Uniwersytetu Pedagogicznego

Processed with VSCO with hb2 preset

W dniu 19 marca 2019 roku Instytut Nauk o Bezpieczeństwie wziął udział w Dniach Otwartych Uniwersytetu Pedagogicznego. Przy naszym stanowisku można było spróbować sowich sił przy resuscytacji, czy obsłudze AED. Chętni mogli poćwiczyć postawy strzeleckie z bronią krótką i długą. Przede wszystkim jednak była to możliwość poznania naszego Instytutu, prowadzonych u nas kierunków studiów i warunków przyjęcia. Mamy nadzieję, że zainteresowanie, jakim cieszyła się nasza oferta, przełoży na liczbę nowych studentów. Wydarzenie zostało zrealizowane przez naszych studentów ze Studenckiego Koła Naukowego Edukacji dla Bezpieczeństwa pod nadzorem pracowników, doktorów: Julii Gawęckiej, Przemysława Mazura, Piotra Swobody, Agnieszki Warchoł i mgra Andrzeja Ziarko.