Współpraca

Miło nam poinformować, że Uniwersytet Pedagogiczny im. KEN w Krakowie rozpoczął współpracę z Instytutem Bezpieczeństwa i Rozwoju Międzynarodowego SDirect24. Jednostką koordynującą ze strony uczelni został Instytut Nauk o Bezpieczeństwie.

Misją Instytutu Bezpieczeństwa i Rozwoju Międzynarodowego SDirect24 są pogłębione badania oraz szereg aktywności nad bezpieczeństwem międzynarodowym oraz rozwojem państw w zakresie teoretycznym i praktycznym. W ramach Fundacji publikowane są oryginalnych artykuły w językach polskim, angielskim i rosyjskim, które dotyczą multidyscyplinarnych aspektów bezpieczeństwa narodowego w wymiarach zarówno militarnym jak i niemilitarnym.

INoB w grudniu 2019 roku zorganizował międzynarodową konferencję naukową The Young Generation Confronted with the Security Challenges in Europe and Asia, zainicjowano przygotowania do kolejnej konferencji, trwają już wspólne prace wydawnicze. Mamy nadzieję, że współpraca będzie korzystna dla obu stron.

Zapraszamy do  publikowania na łamach czasopism „Sdirect24 Scientific Journal” czy  „Sdirect24 Scientific Journal Junior” oraz uczestniczenia w innych wydarzeniach organizowanych przez Fundację, więcej szczegółów pod adresem: https://www.sdirect24.org/ lub u dra Przemysława Mazura (przemyslaw.mazur@up.krakow.pl).