LabCon – A knowledge laboratory for new technologies

W dniach 16-17 czerwca 2022 roku, dr Klaudia Cenda-Miedzińska oraz dr Paulina Motylińska uczestniczyły w ostatnim już spotkaniu partnerów europejskiego projektu LabCon – A knowledge laboratory for new technologies (Nr ref.: 2019-1-IT02-KA204-062211), zorganizowanego przez E-Seniors: Initiation Des Seniors Aux Ntic Association w Paryżu. W ramach spotkania podsumowano 32 miesiące współpracy Universita delle LiberEta z Włoch, Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie, Giresun Lisesi z Turcji, Sastamala Community College z Finlandii i E-Seniors z Francji; zatwierdzono ostateczną wersję Białej Księgi LabCon, a także doprecyzowano końcowe zadania związane z rozpowszechnianiem i raportowaniem projektu.